klik hier voor de plattegrond

Deelnemers 2017

NR BLOK NAAM vd KUNSTENAAR AARD vh WERK
1   kristel peters  Schilderijen, acryl, abstract
2   Frank Clewits  
3   Nicolette Stierman  Keramiek
4   Joke van den Heuvel-Bennis  Schilderen
5   Paul te Braak  portretschilder
6    Jaap van Heest
 schilderijen, tekeningen
7    van Loenen
 potloodtekeningen/ fotografie/ grafisch
8    Jan Paludanus  Beeldhouwen
9    Yolanda Baanen  Keramiek
10   Ria Dijke  schilderijen verschillende thechieken
11   Annie van Eden  zelf gemaakte sierade
12    Dirk van Beest  Glaskunst
13    Trude Euser van Beest  Schilderijen
14    Ilze Schook
 Illustrator/pasteltekeningen
15    Cees Lute  Schilderkunst
16    Klaas Dubbelman  rvs metaalkunst en schilderijen
17    Jan Veenhof  Glasobjecten
18   Herman Mes  Hedendaagse schilderijen
19   Irma Holt  schilderijen tassen en sieraden
20   Antoon Hoefnagels  Glasfusing
21    Coby Fransen  stoffen sieraden van restmateriaal
22    Godi Voorneveld  Keramiek
23    Shadreck Huni  Handgemaakte metaal en houten vogels
24    Wereldwinkel Barendrecht  wereldwinkel
25   Armine Margaryan  Schilderijen
26   Margreet Hendriks  schilderen en fotografie
27   Simon Gort  ladekastjes uit 1 stuk hout
28    Kobie Bos  Schilderkunst
29   Harry van Vree  Schilderwerken
30   Elma Klaasse Bos  Sieraden
31      
32      
33      
34      
35      
36      
37      
38    Joke van der Schee  schilderijen,aquarel,olieverf,acryl.
39    Yvonne van Cappellen  handgemaakte glaskralen
40   Monique Lubbers Jeuriëns  Handgemaakte sieraden van eigen ontwerp 
41    Annejole Jacobs - de Jongh  Mixed Media schilderijen 
42      
43      
44      
45      
46      
47    Fred Dessing  Vogels van papier maché
48      
49      
50      
51      
52      
53      
54 x Kunstexpress Barendrecht  acrylverf

55

   Aad van der Munnik  Kunstnijverheid West-Afrika
56    Aad van der Munnik  schilderijen
57    Wongi Mulder ZIMSTONE  Zimbabwaanse stenen beelden
58   Anita Raijer  Powertex schilderijen en beelden
59   Toos van Dishoeck  tassen van duurzaam materialen
60      
61      
62      
63      
64      
65   Christiane Hamblok  Handgevormde keramiek
66      
67   Sylvia Kuiper-Tap  pentekening/gemengde techniek op doek
68   Hans Dusee  designschalen
69   Ans de Lange  sieraden
70   WoonTeVree  Keramiek
71      
72    Viviënne Huberts  Eigen ontwerp/gemaakte sieraden
73    Anastasia ChernyshevaAnastasia Chernysheva  schilderkunst
74      
    in zaal "de Ontmoeting":  
90 HAL Herbert Willems olieverf schilderijen 
91 HAL Estrid de Wit  Handgemaakte sieraden oa Beadembroidery
92 HAL Rebecca Siccama  schilderen zowel op papier als op leer
93 HAL Nuray Dal  marmering / Ebru kunst
94 HAL Richard Vloemans  Ambacht / digitaal en Natuurfotografie
95 HAL John Versteegh  Schilderijen in diverse stijlen
96 HAL  Jaap en Hetty Vrijland  glasfusing,brandschilderen en glassierad
97 HAL Marina L. van Dobben de Bruyn  halssieraden en fotografie
98 HAL  Lisanne Ceelen  Keramiek
99 HAL  Rob van Dijk  schilderkunst fijnschilder
100 HAL  Hennie van Dijk
 Schilderijen